Logo_bez_tła_ciemny_napis
STRONA GŁÓWNA
>
>
ETYKIETY

Etykiety samoprzylepne - Wrocław | Producent - tanio!

Etykiety samoprzylepne z własnym z nadrukiem i logo firmy - producent etykiet samoprzylepnych - Wrocław. Kartka/arkusz/etykieta samoprzylepna - tanio! Dobra cena! Sprawdź cennik etykiet!

Etykiety samoprzylepne to jeden z najważniejszych elementów marketingu – przyciągają wzrok potencjalnych klientów i sprawiają, że chętniej sięgają po dane produkty. To jednak nie wszystko. Są wykorzystywane także w biurach, magazynach oraz podczas transportu. W naszym asortymencie znaleźć można szeroki wybór etykiet samoprzylepnych. Jako producent etykiet samoprzylepnych zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i wybór odpowiedniego rozwiązania dla siebie.

W naszej ofercie kartki, arkusze, etykiety samoprzylepne z własnym nadrukiem lub logo firmy: etykiety logistyczne, marketingowe, informacyjne, foliowe, do palet i pojemników, plombujące VOID, etc.  Więcej informacji na temat każdego typu etykiety poniżej.

etykiety samoprzylepne

Etykiety samoprzylepne z nadrukiem – praktyczne narzędzie marketingowe o wielu funkcjach

Na skuteczność działań biznesowych przekładających się na sprzedaż oraz pozytywny wizerunek wśród klientów, wpływa wiele elementów. Jednym z nich są etykiety z własnym nadrukiem, które umożliwiają prawidłową identyfikację produktu, informują o najważniejszych jego cechach oraz przyciągają wzrok. Służą również przekazywaniu ostrzeżeń oraz ważnych informacji, np. o zawartości przesyłki.

Oferujemy etykiety samoprzylepne z nadrukiem, które w czytelny i jasny sposób przekazują informacje, co sprawia, że stają się niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania Państwa sklepu, magazynu i zachodzących w nich procesów logistycznych. Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem chroniącym produkty przed manipulacjami są również etykiety plombowe zostawiające napis VOID.

Etykiety samoprzylepne – praktyczne narzędzie marketingowe o wielu funkcjach

Na skuteczność działań biznesowych przekładających się na sprzedaż oraz pozytywny wizerunek wśród klientów, wpływa wiele elementów. Jednym z nich są etykiety, które umożliwiają prawidłową identyfikację produktu, informują o najważniejszych jego cechach oraz przyciągają wzrok. Służą również przekazywaniu ostrzeżeń oraz ważnych informacji, np. o zawartości przesyłki.

Oferujemy etykiety samoprzylepne, które w czytelny i jasny sposób przekazują informacje, co sprawia, że stają się niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania Państwa sklepu, magazynu i zachodzących w nich procesów logistycznych. Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem chroniącym produkty przed manipulacjami są również etykiety plombowe zostawiające napis VOID.

Jakie etykiety samoprzylepne można znaleźć w naszej ofercie?

etykieta logistyczna

Etykieta logistyczna (w tym etykieta foliowa)

Wykorzystywana do oznaczania przesyłek i jednostek logistycznych, służy do poprawnej realizacji procesów transportowych oraz magazynowych. W zależności od warunków, według których przeprowadzany jest proces, etykiety logistyczne mogą być wykonane z papieru termicznego, termotransferowego lub folii. Etykiety foliowe to szczególnie przydatne rozwiązanie zabezpieczające druk przed wpływem warunków atmosferycznych. Etykieta logistyczna zawiera niezbędne informacje w postaci kodów i tekstów. Etykieta logistyczna wykonywana jest w standardzie GS1, co oznacza, że zawiera unikalny na skalę światową kod SSCC.

etykieta marketingowa

Etykieta marketingowa

Celem etykiety marketingowej jest skuteczne przekazanie wszelkich detali marketingowych o produkcie i tym samym zachęcenie klienta do zakupu. Oferujemy etykiety marketingowe różniące się rozmiarem, kolorystyką oraz formą graficzną, dzięki czemu można znacząco wpłynąć na atrakcyjność towaru w oczach potencjalnego klienta. Na etykiecie tego typu można umieścić informacje o promocjach, najważniejszych zaletach produktu oraz jego przewagach konkurencyjnych. Etykiety samoprzylepne marketingowe tworzone są w ten sposób, by klej nie pozostawił śladu na obudowie już po odklejeniu.

Oznaczenia półek i regałów

Etykiety samoprzylepne tego rodzaju to element systemu oznaczeń w obszarach przedsiębiorstwa, w których wymagane jest składowanie produktów w określonym porządku. Etykiety umożliwiają oznaczanie regałów, miejsc oraz półek. Etykiety samoprzylepne mają nadrukowany unikatowy numer oraz kod. Przy oznaczeniach tymczasowych stosowane są etykiety na podłożu magnetycznym. Za ich pomocą można usprawnić procesy magazynowania oraz zmniejszyć ryzyko pomyłek magazynowych.

Etykiety do palet i pojemników

To trwałe etykiety samoprzylepne do palet, które zawierają unikatowy numer w postaci kodu paskowego lub 2D. Dzięki temu pozwalają zidentyfikować zawartość pojemnika oraz określić jego status w systemie gospodarki opakowaniami zwrotnymi. Te oznaczenia są wykorzystywane w procesach logistycznych oraz produkcyjnych do znakowania opakowań wielokrotnego użytku. Etykiety samoprzylepne tego typu pomogą zidentyfikować zawartość pojemnika. Dzięki temu umożliwiają też efektywne gospodarowanie opakowaniami zwrotnymi.

Etykieta informacyjna

Za jej pomocą można czytelnie przekazać najważniejsze informacje o produkcie. Występuje jako etykieta samoprzylepna, wszywka lub przywieszka. Stanowi praktyczne źródło informacji dla klienta. Może być ozdobiona przy użyciu kolorowego nadruku tekstowego, grafiki oraz piktogramów. Zrozumiały przekaz zgodnie z wymaganiami branżowymi jest niezbędnym elementem etykiety tego rodzaju. Może ona przybierać formę instrukcji montażu, obsługi, opisu. Często wchodzi w skład systemów oznaczeń administracyjnych w danym przedsiębiorstwie.

Etykieta identyfikacyjna

Pozwala właściwie zidentyfikować produkty, półprodukty, jednostki magazynowe podczas procesów logistycznych i produkcyjnych czy komponenty w systemach traceability. Najczęściej wykonywana jest jako etykieta foliowa z nadrukowanym numerem identyfikacyjnym oraz kodem. Stanowi element śledzenie produktu w trakcie etapów jego produkcji oraz w szerokim łańcuchu dostaw. Etykiety tego typu mają szczególne znaczenie w prawidłowym funkcjonowaniu procesów reklamacyjnych i jakościowych, a na ich podstawie można na przykład wycofać wadliwą partię produktów.

Profesjonalne etykiety to mnóstwo korzyści dla Państwa firmy

Etykiety samoprzylepne to nieoceniony materiał dla Państwa przedsiębiorstwa o wielu funkcjach. Jakie są korzyści z wykorzystani etykiety dla firm?

Etykiety plombujące VOID – jakie korzyści mogą przynieść Państwa przedsiębiorstwu?

Etykiety samoprzylepne z nadrukiem CMYK czy PANTONE?

Od projektanta etykiet zależy efekt, który może pozytywnie zaskoczyć klienta. Zawsze bierzemy pod uwagę preferencje naszych klientów względem wizji i tego, jak ma prezentować się dana etykieta. Etykiety dla firm mają być tworzone z korzyścią dla przedsiębiorstwa, nie dla wykonawcy.

Pozostaje więc pytanie – etykiety z nadrukiem CMYK? A może PANTONE? Od lat stosowany skrót CMYK oznacza mieszankę Cyanu, Magenty, Yellow oraz Black, czyli odcieni niebieskiego, różowego, żółtego oraz czarnego. Dzięki wykorzystaniu tych barwników można stworzyć dowolny kolor. Z kolei suma trzech odcieni CMY powinna stworzyć kolor czarny. System kolorystyczny CMYK wydaje się niewystarczająco dokładny, by zderzać oczekiwania klientów z rzeczywistością, dlatego jakiś czas temu powstał standard kolorystyczny o nazwie PANTONE. Pozwala on uzyskać podobny efekt niezależnie od zastosowanego podłoża (typu matowe lub półbłyszczące). To umożliwia skuteczną komunikację z klientem. Wzorniki PANTONE mogą być wykorzystywane również do tworzenia kolorowych etykiet samoprzylepnych i w ten sposób pozwalają kreować efekt wymarzony przez klienta.

Najwyższa jakość w trosce o zadowolenie klienta

Etykiety samoprzylepne oraz etykiety plombujące typu VOID tworzone są z myślą o różnych zastosowaniach, podstawowa ich funkcja jest jednak stała – spełnienie oczekiwań klienta. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas wartością nadrzędną, dlatego stawiamy na najwyższą jakość i dbałość o poprawny przebieg każdego etapu produkcji. Niezależnie od rodzaju wybranej etykiety, zakładanych wolumenów oraz długości współpracy – każde zlecenie traktujemy z należytą starannością i chcemy, by efekt pozytywnie zaskoczył naszego klienta. Dlatego zachęcamy nie tylko do zgłębiania naszej oferty, ale i zastanowienia się nad preferencjami i wymarzonym efektem oraz celami, jakie mają spełniać zamówione etykiety. W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy otwarci do pomocy, wyjaśniania i doradztwa. Zachęcamy do kontaktu, wypełniania formularza i dzielenia się swoimi oczekiwaniami.

Cennik etykiet samoprzylepnych – tanie etykiety na każdą kieszeń

Tanie etykiety samoprzylepne pozwalające spełniać różnorodne cele biznesowe? Etykiety samoprzylepne tanio można znaleźć właśnie w naszej ofercie. Etykiety tanio spełniają najwyższe standardy pod względem wykonania i trwałości. Ceny etykiet ustalamy indywidualnie z klientem na podstawie ustalonych z nim parametrów. Cennik etykiet zawiera propozycje na każdą kieszeń. Dzięki temu etykiety samoprzylepne Wrocław to rozwiązanie dla każdego. Zachęcamy do wysyłania zapytań – jako odpowiedzialny i doświadczony producent etykiet przygotujemy dla Państwa ofertę odpowiadającą na Państwa potrzeby.

OFERTA

Nasze produkty

Taśmy
pakowe

Folie
pęchrzykowe

Pianka polietylenowa

Folie
stretch