Logo_bez_tła_ciemny_napis
STRONA GŁÓWNA
>
>
FOLIE PĘCHERZYKOWE

Folie bąbelkowe pęcherzykowe - Wrocław | Producent - tanio!

Folie bąbelkowe pęcherzykowe do pakowania/paczek/przesyłek - producent folii - Wrocław. Folia pęcherzykowa bąbelkowa - tanio! Dobra cena. Sprawdź cennik folii! Folia bąbelkowa na każdy wymiar!

Rzekomo powstały przez przypadek, faktem jest jednak, że folie pęcherzykowe znane powszechnie również jako folie bąbelkowe są materiałem wykorzystywanym masowo. Elastyczna, wodoodporna oraz miękka folia pęcherzykowa wykonana jest z tworzywa sztucznego. Służy najczęściej do ochrony delikatnych przedmiotów w czasie transportu, ale to nie jedyne zastosowania tego materiału. Jako producent folii bąbelkowej możemy zapewnić, że proponujemy naszym klientom najwyższą jakość produktów, chcąc najlepiej spełnić ich oczekiwania.

Folie pęcherzykowe – jak powstały?

Większość wynalazków odkrywana jest przez przypadek i nie inna sytuacja spotkała folie pęcherzykowe znane również jako folie bąbelkowe. W przypadku tego nieocenionego materiału powstał on przy okazji pracy nad tapetą przestrzenną. Choć zaplanowany efekt nie został ukończony, to produktem ubocznym okazała się doskonale znana folia bąbelkowa. Szybko okazało się, że to znakomity materiał izolacyjny i zabezpieczający przedmioty w trakcie transportu. Naukowcy stworzyli własne przedsiębiorstwo zajmujące się tą dziedziną przemysłu, a folia bąbelkowa obiegła cały świat i wiele osób, a zwłaszcza firm, nie wyobraża sobie obecnie bez niej funkcjonowania.

Jak działa folia pęcherzykowa?

Tania folia bąbelkowa to produkt poszukiwany przez wiele osób, jak wygląda mechanizm działania tego niepozornego materiału? Folie pęcherzykowe mają równomiernie rozmieszczone pęcherzyki wypełnione powietrzem, co sprawia, że doskonale amortyzują produkty, które otaczają. Wstrząsy czy uderzenia mogą bez trudu rozchodzić się po powierzchni folii i w ten sposób nie są przekazywane do zawartości opakowania. Folie pęcherzykowe doceniają więc między innymi firmy produkujące delikatne artykuły (np. ceramiczne), elektronikę, sprzęty AGD. Za pomocą folii można ochronić też paczkę przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi.

Zastosowanie folii pęcherzykowej

Tanie folie pęcherzykowe/bąbelkowe mają liczne zastosowania, dlatego też są powszechnie wykorzystywane.
Zachęcamy Państwa do zgłębienia możliwych sposobów wykorzystania oferowanej przez nas folii:

Folia bąbelkowa – jak używać jej w trakcie pakowania?

Jako producent folii bąbelkowej możemy Państwu doradzić najlepsze wykorzystanie materiału w branży wysyłkowej, fabrykach czy sklepach internetowych jako zabezpieczenie podczas wysyłki. Najlepszym rozwiązaniem okaże się dwukrotne użycie folii bąbelkowej:

Pierwszym etapem jest zabezpieczenie samego produktu, czyli szczelne owinięcie go za pomocą folii.

Drugim etapem jest użycie folii na zewnątrz kartonu i zabezpieczenie w wyjątkowo wnikliwy sposób łączeń, rogów oraz innych newralgicznych miejsc. Do zachowania najwyższego stopnia ochrony zalecane jest owinięcie paczki 2-3-krotnie, a na koniec użycie taśmy pakowej, którą również można znaleźć w naszym sklepie tutaj.

Folie bąbelkowe – jakie mają zalety?

Folie pęcherzykowe to produkty o wielu zaletach. Wśród licznych atutów warto wspomnieć na pewno o tym, że:

Folie bąbelkowe w ofercie naszej firmy – folie tanio to nie wszystko

Proponując klientom tak powszechny produkt, jak folie pęcherzykowe, musimy mieć pewność, że spełniamy potrzeby w najwyższym stopniu. Dlatego oferujemy folie bąbelkowe  w różnych wymiarach, dzięki czemu można indywidualnie dopasować produkt do własnych potrzeb.

Korzystając z możliwości indywidualnych zamówień, możemy przygotować dla Państwa folie pęcherzykowe w różnych wymiarach (zmiennej długości oraz szerokości), odpornej na promienie UV, antystatycznej, barwionej czy laminowanej folią metalizowaną, papierem typu kraft, folią HDPE lub pianką. Zapraszamy tym samym do kontaktu i indywidualnych ustaleń zgodnych z Państwa zapotrzebowaniem.

Folia bąbelkowa – produkty pokrewne

Folie bąbelkowe mogą występować w różnych konfiguracjach, dzięki czemu spełniają różne potrzeby. Poniżej znajdą Państwo produkty, których głównym budulcem są folie pęcherzykowe.

rolka folii pęcherzykowej

Folia pęcherzykowa w rolce na metry

Popularna folia bąbelkowa w wydajnej rolce, którą produkujemy  według różnych parametrów. Rolki folii mogą mieć różną szerokość (od 20 do aż 200 centymetrów, m.in. szerokość: 30, 50, 100, 150, 200 cm i inne). Dbamy również o dodatkowe opcje, takie jak laminowanie folią HDPE, pianką lub folią metalizowaną. Folie pęcherzykowe w rolce to materiał wielokrotnego użytku, rolka jest na tyle wydajna, że bez trudu wystarczy na długi czas. 

worki z folii pęcherzykowej

Worki z folii bąbelkowej

Worki lub woreczki z folii pęcherzykowej to praktyczny sposób pakowania delikatnych artykułów. Mogą mieścić w sobie niewielkie przedmioty (wówczas mowa o saszetkach z folii pęcherzykowej) lub występować jako worki do pakowania produktów o dużych rozmiarach. Worki ułatwią pracę magazynu (brak konieczności zawijania produktu), a trwały materiał chroni przedmioty przed zgnieceniem, otarciem oraz szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych.

Arkusze z folii pęcherzykowej / formatki z folii pęcherzykowej

Praktycznym zastosowaniem folii bąbelkowej są gotowe arkusze z folii pęcherzykowej oraz formatki z folii pęcherzykowej. Są one wykorzystywane do przekładania płaskich przedmiotów, a także do zawijania elementów szklanych, drewnianych czy metalowych. Często stosowane są jako przekładki w opakowaniach zbiorczych, skutecznie chronią delikatne przedmioty przed potłuczeniem czy zarysowaniem. 

laminaty z folii lub arkusze

Laminaty z folii pęcherzykowej

Laminaty z folii pęcherzykowej to jeszcze jeden sposób amortyzacji i ochrony przy użyciu folii pęcherzykowej. W tym przypadku łączone są jednak właściwości folii bąbelkowej z cechami charakterystycznymi laminatu.

Laminat tworzony jest poprzez połączenie folii z innymi materiałami. W ten sposób można uzyskać solidnej jakości, ale i budżetową izolację. Dodatkowa warstwa wzmacnia odporność i sprawia, że jest jeszcze mniej wrażliwa na zarysowania, przekłucia czy rozdarcia oraz działanie promieni UV i czynników atmosferycznych. W ten sposób laminaty z folii pęcherzykowej nadają się do ochrony jeszcze delikatniejszych przedmiotów. W naszej firmie realizujemy laminaty z folii bąbelkowej przy użyciu folii HDPE, pianki lub też folii metalizowanej. 

Producent folii – cennik folii bąbelkowej

Jednym z najbardziej nurtujących zagadnień dla naszych klientów są ceny folii bąbelkowej. Cena folii bąbelkowej zależy od jej wymiarów, dodatkowych ustaleń względem dopasowania jej do potrzeb klienta oraz wolumenu zamówienia. Nasz cennik folii bąbelkowej tworzony jest z myślą zadowoleniu klienta, dlatego proponujemy Państwu atrakcyjne warunki cenowe. Folia bąbelkowa tanio? Z pewnością warto zwrócić się do nas w tej sprawie.

Folie bąbelkowe pęcherzykowe – producent folii – Wrocław. Folia pęcherzykowa bąbelkowa – tanio! Folia bąbelkowa b1, b2, b3, długość: 1m, 2m, 3m i inne, szerokość: 30, 50, 100, 150, 200, 300 cm i inne – folie na każdy wymiar! Dobra jakość, niska cena!

OFERTA

Nasze produkty

Taśmy
pakowe

Etykiety
samoprzylepne

Folia
stretch

Pianka polietylenowa