Logo_bez_tła_ciemny_napis
STRONA GŁÓWNA
>
>
OPAKOWANIA

Kartony, opakowania kartonowe i papierowe - Wrocław

Szeroki wybór opakowań dostępnych w naszym asortymencie

Opakowania mogą pełnić wiele funkcji i odpowiadać na różne potrzeby. Produkujemy zarówno klasyczne, jak i nietypowe innowacyjne kartony i pudełka. My jako producent i hurtownia opakowań dla firm specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych i zindywidualizowanych rozwiązań. W naszej ofercie znaleźć można opakowania papierowe i kartonowe: standardowe, dla firm/e-commerce, dla sieci handlowych oraz tzw. gotowe na półkę. Oferowane przez nas produkty są praktyczne i dostosowane do Państw potrzeb i oczekiwań. Zachęcamy do zgłębienia informacji na temat opakowań i poznania rozwiązań przygotowanych specjalnie z myślą o naszych klientach.

Opakowanie dla firmy Wrocław – co możemy Państwu zaproponować?

W naszej ofercie można znaleźć szeroki przekrój opakowań, których celem jest zaspokojenie różnych potrzeb naszych klientów. Oferujemy więc Państwu opakowania papierowe, opakowania kartonowe i nie tylko:

opakowania dla firm

Standardowe

Wysokiej jakości, niezawodne rozwiązania, zebrane w katalogu FEFCO

opakowania gotowe na półkę SRP

Gotowe na półkę

Opakowania Shelf Ready Packaging (SRP), jako niezbędny element nowoczesnego handlu detalicznego, zwiększą Twoją sprzedaż i zachęcą klientów do zakupu produktu.

opakowania e-commerce

E-commerce

Praktyczne i elastyczne opakowania zaprojektowane specjalnie do sprzedaży online.

opakowania na półkę

Innowacyjne

Opakowania, które pomogą wykreować Twoją markę i pozytywnie wpłyną na decyzje zakupowe Twoich klientów.

opakowania-ulozone-na-paletach-w-magazynie-magazyn-lancuch-dostaw-magazyn-magazyn-wysylkowy

Dla sieci handlowych

Pełna gama opakowań zaprojektowanych w celu zaspokojenia specyficznych potrzeb firm handlowych.

koncepcja-pakowania

Rozwiązania indywidualne

Specjalne, indywidualne projekty opakowań, dostosowane do unikatowych potrzeb Twojej firmy lub sieci handlowej.

Międzynarodowy katalog opakowań FEFCO – czym jest i czemu służy?

Jako producent opakowań dopasowaliśmy ofertę swoich opakowań wedle wytycznych międzynarodowego katalogu opakowań FEFCO. FEFCO, czyli Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej to podmiot powstały w 1952 roku w Brukseli. Skupia on stowarzyszenia producentów tektury falistej na europejskim szczeblu. Celem funkcjonowania tej organizacji jest usprawnienie komunikacji między producentem opakowań a rynkiem konsumentów.

FEFCO stworzyło katalog podstawowych wzorów opakowań wykonanych z kartonu. Powstał on po to, by zamiast skomplikowanych opisów konstrukcji opakowań z tektury zaproponować ustandaryzowany system znakowania przy użyciu prostych symboli rozumianych na całym świecie i to niezależnie od różnic językowych. Jest on wykorzystywany przez producentów opakowań na całym świecie.

etykieta logistyczna

Opakowania standardowe – tekturowe opakowania tworzone według różnych parametrów

Opakowania dla firm, określane jako standardowe, to inaczej mówiąc opakowania klapowe. Są produkowane z tektury o wysokiej wytrzymałości i zazwyczaj mają biały lub szary kolor. Grubość opakowania jest zależna od jego przeznaczenia. Do produkcji używane są tektury faliste E,B,C, czyli trójwarstwowe oraz EB, EE i BC, a więc pięciowarstwowe.

Opakowanie standardowe może być uzupełnione o uniwersalne elementy, takie jak uchwyty, które w łatwy sposób pomagają przenosić opakowania. Kartony klapowe mogą być także ozdobione nadrukami, które mają nie tylko wymiar dekoracyjny, ale i reklamowy oraz informacyjny. Na kartonach mogą być umieszczone logotypy, opisy, kody EAN czy piktogramy.

opakowania e-commerce

Opakowania e-commerce – z myślą o wymaganiach sklepów internetowych

Kolejnym istotnym filarem naszej działalności jest dostarczenie Państwu nowoczesnych opakowań e-commerce. Ten format handlowy jest na tyle istotny, że wydajna technologia obsługuje wytwarzanie opakowań zgodnych z wymaganiami klientów oraz rynku. Wysokiej jakości opakowania kartonowe i papierowe e-commerce spełniają wymogi ochronne, funkcjonalne oraz dostępne są w konkurencyjnych cenach. Wśród dodatkowych zabezpieczeń warto wspomnieć o taśmie zrywającej, która pozwala klientowi łatwo otworzyć paczkę oraz taśmie zaklejającej umożliwiającej komfortowy i bezpieczny zwrot paczki. Opakowanie dla firm e-commerce wyróżnia się wizualnie i pozwala bez szwanku transportować zakupione przez klientów towary.

opakowania gotowe na półkę SRP

Opakowania gotowe na półkę – zbiorcze opakowanie SRP

Opakowanie SRP (Shelf Ready Packaging) to zbiorcze pakowanie produktów pozwalające na wystawianie na półkę większej liczby towarów w jednym zbiorczym pudełku. Nie ma potrzeby wyjmowania osobno na półkę sklepową towarów, co sprawia, że nie przemieszczają się, są estetycznie prezentowane i łatwo identyfikowane przez klientów sklepu. Zazwyczaj opakowania dla firm typu SRP wykorzystywane są dla towarów, które szybko rotują na półce. Mogą przybierać formę tekturowej tacki, pudełka kartonowego, skrzynki lub opakowania z tworzyw sztucznych.

Opakowania SRP poprawiają ekspozycję towarów na półce, a co za tym idzie, sprawiają, że klient może wygenerować większą sprzedaż. Większa rozpoznawalność wyraźnie przekłada się na zyski przedsiębiorstwa. Opakowania zbiorcze SRP są też łatwe do uzupełnienia, można również ograniczyć uszkodzenie produktów i prezentację towarów przeterminowanych.

opakowania na półkę

Opakowania innowacyjne – patrząc w przyszłość na rynek opakowań

Dostosowujemy się nie tylko do wymagań klientów, ale i do trendów rynkowych wymuszających na producentach innowacyjność w kwestii opakowań. Dlatego, aby nie pozostać w tyle, obserwujemy trendy rynkowe i staramy się dopasować do nich z myślą o naszych klientach. Celem nadrzędnym jest poprawa komfortu użytkowania produkowanych przez nas opakowań.

Wśród trendów, na które szczególnie warto zwrócić uwagę, są między innymi:

Opakowania – jakie pełnią funkcje?

Ochrona

To podstawowa funkcja opakowań. Produkty wymagające opakowania bez niego mogą zmienić swoje właściwości użytkowe, chemiczne oraz fizyczne. Dlatego tak istotna jest warstwa ochronna zapobiegająca uszkodzeniom oraz zabrudzeniom. Opakowanie pozwala utrzymać właściwości oraz odpowiedni wygląd przedmiotu.

Informacja

Opakowanie to nośnik cennych informacji dotyczących produktów. Informacje mogą objaśniać sposób użycia produktu, sugerowaną cenę, datę ważności czy cechy użytkowe. Oprócz informacji dla konsumentów na opakowaniach umieszczane są również wskazówki dla handlowców i dystrybutorów odnośnie do sposobu magazynowania czy partii towaru.

Logistyka

Opakowania dla firm są produkowane w taki sposób, by ich transport oraz magazynowanie były ułatwione. W ten sposób można wykorzystać dostępną powierzchnię lub pojemność środka transportu. Istotne są zatem odpowiednie wymiary, kształt oraz masa opakowania.

Promocja

Wielokrotnie ostateczna decyzja zakupowa klienta podyktowana jest tym, jak wygląda opakowanie produktu. W interesie przedsiębiorcy powinno być zatem stworzenie opakowania, które przyciąga spojrzenia i zachęca do zakupu. Ten element reklamy kształtuje obraz marki oraz podkreśla walory towaru.

Zarządzanie

Opakowanie może nosić na sobie informacje dotyczące kodów i innych oznaczeń odczytywanych przez czytniki. W ten sposób poprawia się dystrybucja oraz obrót towarowy.

Ekologia

Zanieczyszczanie środowiska w dużej mierze zależy od wyrzucanych opakowań. Opakowania, które spełniają określone normy, mogą podlegać recyklingowi lub ulegać degradacji w określonym czasie.


Cennik opakowań dla firm – ceny opakowań na każdą kieszeń

Jeśli interesuje Państwa cennik opakowań znajdujących się w naszej ofercie, zachęcamy do kontaktowania się za pośrednictwem formularza kontaktowego i kierowania do nas wszelkich zapytań. Z naszej strony możemy obiecać, że cena opakowań dla firm jest atrakcyjna i wyróżnia się na tle konkurencji. Tanie opakowanie Wrocław, na które warto się zdecydować? Tanie opakowania najwyższej jakości to nasza domena, zachęcamy do kontaktowania się z nami w celu poznania szczegółowej oferty.  

Kartony, opakowania kartonowe i opakowania papierowe – dobre ceny od producenta!

OFERTA

Nasze produkty

Taśmy
pakowe

Etykiety
samoprzylepne

Folie
pęchrzykowe

Pianka polietylenowa

Folie
stretch

Opakowania – Wrocław | Kartony/pudełka, opakowania papierowe i kartonowe dla firm/e-commerce: FEFCO, SRP – producent/produkcja/hurtownia opakowań. Dobra cena, sprawdź cennik opakowań! Tanie opakowanie/pudełka do pakowania/przesyłek.