Logo_bez_tła_ciemny_napis
STRONA GŁÓWNA
>
>
>
ROLKA FOLII PĘCHERZYKOWEJ

Rolka folii pęcherzykowej

Skuteczne zabezpieczenie każdego produktu.

Uderzenia, wstrząsy, niekorzystne czynniki atmosferyczne – to wszystko może sprawić, że Twój produkt dotrze do klienta w niezadowalającym stanie, z rysami lub uszkodzeniami. Aby temu zapobiec, wystarczy skorzystać z naszej folii pęcherzykowej w formie wydajnej, ekonomicznej rolki.

Rolka folii pęcherzykowej

Folia pęcherzykowa w rolce to elastyczny, solidny i lekki materiał, który dzięki swoim właściwościom chroni przedmioty przed uszkodzeniem podczas transportu czy magazynowania. Została wyprodukowana na bazie mocnego tworzywa LDPE, odpornego na działanie wielu związków chemicznych.

Zamawiając u nas folię bąbelkową masz gwarancję indywidualnego podejścia do Twoich potrzeb. Oferujemy rolki o różnej szerokości (od 20 do 200 cm), a także dbamy o dodatkowe usprawnienia, takie jak laminowanie folią HDPE, pianką albo folią metalizowaną.

Folia pęcherzykowa – zastosowania

  • Doskonały materiał ochronny – rolka folii pęcherzykowej sprawdzi się w transporcie oraz przechowywaniu delikatnych przedmiotów wykonanych ze szkła, ale też w przypadku tworzyw sztucznych, artykułów AGD, elektroniki i wielu innych.
  • Wypełnienie pustego miejsca – folia pęcherzykowa to świetne rozwiązanie, by zastąpić papier lub piankę syntetyczną w opakowaniach  albo wypełnić puste przestrzenie.
  • Ochrona produktów przed wilgocią – folia gwarantuje odpowiednią izolację termiczną, chroniąc przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

Dlaczego warto wybrać naszą piankę polietylenową?

Postaw na pełen profesjonalizm i zadbaj o odpowiednią ochronę swoich produktów z naszą rolką folii pęcherzykowej. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich potrzebach oraz oczekiwaniach.

Sprawdź inne produkty

Pianka polietylenowa

Taśmy
pakowe

Folia
pęcherzykowa


Opakowania

Etykiety


Profile i otuliny