Logo_bez_tła_ciemny_napis
STRONA GŁÓWNA
>
>
TAŚMY PAKOWE

Taśmy - Wrocław | Tanie taśmy pakowe z nadrukiem | Producent

Taśmy pakowe/taśmy klejące samoprzylepne do pakowania kartonów/paczek z nadrukiem i logo firmy - producent taśmy pakowej - Wrocław. Taśma pakowa z nadrukiem/logo firmy - tanio! Sprawdź cennik!

Taśmy pakowe określane również jako taśmy klejące są nieodzownym produktem pomocnym w pakowaniu towarów i materiałów podczas magazynowania i transportu. Jako producent taśm pakowych możemy zaoferować Państwu praktyczne rozwiązanie wykorzystywane w firmach produkcyjnych, hurtowniach, magazynach, ale i biurach oraz gospodarstwach domowych.

Zarówno taśmy pakowe samoprzylepne, jak i taśmy pakowe z nadrukiem i logo firmy są dostępne w naszej ofercie, w korzystnych cenach i najwyższej jakości. Jeśli interesują Państwa tanie taśmy pakowe, to nasza strona jest odpowiednim miejscem, by znaleźć właśnie takie produkty. 

Taśmy pakowe samoprzylepne – niezbędne do pakowania przesyłek

Jako producent taśm pakowych samoprzylepnych oferujemy najwyższej jakości produkty zaprojektowane z myślą o Państwa potrzebach. Taśmy pakowe najwyższej jakości to rozwiązanie zarówno dla tych, którzy prowadzą małe przedsiębiorstwo, jak i sklep internetowy czy firmę spedycyjną.

Tanie taśmy pakowe samoprzylepne – jakie ich rodzaje można znaleźć na naszej stronie?

Jako producent taśm możemy zaproponować następujące odmiany taśm:

Taśma pakowa samoprzylepna Wrocław – produkt uniwersalny w wielu sytuacjach

Taśmy pakowe to tanie rozwiązanie nieocenione w wielu sytuacjach. Poniżej mogą Państwo znaleźć najpopularniejsze zastosowania tego produktu:

Transport produktów

Taśmy pakowe samoprzylepne okazują się niezbędne w uszczelnianiu paczek oraz pudełek. W ten sposób można zapewnić bezpieczeństwo przesyłek podczas transportu i mieć pewność, że zawartość paczki nie ulegnie zniszczeniu.

Magazynowanie

Magazynowanie produktów z użyciem praktycznych taśm pakowych okaże się bardziej efektywne. Używając taśm pakowych w tym celu, można ochronić produkty przed zanieczyszczeniem ich kurzem, promieniowaniem UV i innymi szkodliwymi czynnikami, które mogą wpłynąć negatywnie na stan towarów. Taśmy pakowe pozwolą również oznaczyć magazynowane paczki.

Produkcja

Kolejną dziedziną, w której taśmy pakowe z pewnością zdają egzamin, jest produkcja. W przemyśle wytwórczym taśmy służą do zabezpieczania towarów podczas produkcji i usprawnienia w ten sposób pewnych procesów.

Oznaczenie opakowań

Jeszcze jednym praktycznym i ciekawym zastosowaniem taśm pakowych jest ozdoba paczek oraz nadanie im charakterystycznego akcentu kojarzącego się z identyfikacją wizualną Państwa przedsiębiorstwa.

Zapewnienie bezpieczeństwa

Taśmy pakowe mogą służyć również do wzmacniania krawędzi pudełek wykonanych z tektury lub zabezpieczania etykiet na przedmiotach. Bezpieczeństwo pomoże zachować z kolei plomba wykonana z taśmy i chroniąca zawartość przed naruszeniem przez niepowołane osoby.

Nietypowe zastosowania taśm pakowych

Oprócz konwencjonalnych zastosowań taśm pakowych warto wspomnieć również o nietypowych sposobach użycia tego cennego produktu. Szczególnie przydatne wydaje się to w gospodarstwach domowych. Taśma klejąca może pomóc w zebraniu odłamków tłuczonego szkła czy też osadzenia świeczki w świeczniku.

Taśmy klejące pakowe samoprzylepne – jakie mają zalety?

Taśmy pakowe samoprzylepne to produkty o wielu zaletach, a oto kilka z nich:

Taśmy pakowe z nadrukiem – taśmy pakowe w innowacyjnej odsłonie

Jako producent taśm pakowych z nadrukiem możemy zaproponować Państwu jeszcze inne, ciekawe rozwiązanie dla Państwa przedsiębiorstwa. Zachowując najważniejsze cechy taśm pakowych, czyli skuteczne zabezpieczenie pudełek, kartonów i opakowań, pomoc w transporcie i magazynowaniu, można zadbać również o sferę promocji. Taśma pakowa z nadrukiem to narzędzie marketingowe i możliwość zrobienia niespodzianki klientowi jeszcze przed otwarciem przesyłki. Oto sposób, by zaskoczyć klienta profesjonalizmem już przy pierwszym kontakcie z przesyłką. 

Taśmy klejące z nadrukiem – ciekawy i skuteczny nośnik reklamowy

Taśmy pakowe z nadrukiem to element wykorzystywany przede wszystkim w sklepach internetowych, firmach spedycyjnych oraz magazynach. Każdy podmiot działający komercyjnie ma na celu wyróżnienie się na tle konkurencji i pozyskanie zaufania klienta. Nośnik reklamowy przykuwający spojrzenia może być pierwszym krokiem, by pozostać zapamiętanym.

Trwałe i praktyczne taśmy klejące z nadrukiem pomogą Państwa przedsiębiorstwu podnieść prestiż firmy i wyróżnić się na tle konkurencji bez potrzeby ponoszenia dużych kosztów. Na taśmie pakowej można umieścić logotyp, hasło reklamowe, wezwanie do działania lub ważne informacje o przedsiębiorstwie, takie jak adres strony, firmy lub odnośnik do mediów społecznościowych. Powierzchnia taśmy pakowej z nadrukiem jest do Państwa dyspozycji – zachęcamy do realizacji kreatywnych pomysłów z naszą pomocą.

Tanie taśmy pakowe z nadrukiem – pewność wielu korzyści dla Państwa firmy

Taśmy pakowe z nadrukiem tanio – choć rozwiązanie nie pochłania wielkich kosztów, to zdecydowanie pomoże w wyróżnieniu swojego przedsiębiorstwa. Oto obszary zastosowania tego rozwiązania w Państwa przedsiębiorstwie:

Taśmy klejące z logo – gwarancja wielu korzyści – jakie korzyści ma wybór taśm z nadrukiem?

Wybór taśm pakowych z nadrukiem to postawienie na liczne korzyści dla Państwa przedsiębiorstwa. Oto kilka z nich:

Tanie taśmy z nadrukiem dopasowana do Państwa potrzeb

Nasze przedsiębiorstwo wyróżnia się nie tylko profesjonalizmem, wykonywaniem taśm pakowych najwyższej jakości i wieloletnim doświadczenie, ale i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Wybierając nasze taśmy pakowe z nadrukiem, można mieć gwarancję spełnienia potrzeb danego przedsiębiorstwa oraz wsłuchania się w potrzeby każdego klienta. Dopasujemy kolor tła, czcionki nadruku oraz układ grafiki na taśmie. Oprócz tego dobieramy również rodzaj stosowanego kleju – między innymi Eco Solvent, Hot Melt czy Solvent – i wymiary taśm. Realizując zamówienia dla naszych klientów, chcemy mieć za każdym razem pewność, że efekt jest satysfakcjonujący i wpływa nie tylko na bezpieczny przewóz i magazynowanie  przesyłek, ale i na ich estetykę. 

Taśmy pakowe samoprzylepne, taśmy pakowe z nadrukiem – jakość, pod którą możemy się podpisać

Sekretem pewności dotyczącej spełniania wymogów przez nasze produkty jest odpowiedni dobór podmiotów do współpracy. Współpracujemy wyłącznie z producentami o dużej renomie, których wnikliwie sprawdzamy przed podjęciem współpracy. Za każdym razem chcemy mieć pewność, że oferowane Państwu taśmy spełniają normy, są bezpieczne oraz trwałe. Nie dopuszczamy półśrodków w zakresie jakości. Korzystając z naszych produktów, można mieć zatem pewność, że każdy z nich wnikliwie przetestowaliśmy nawet w ekstremalnych warunkach. Jeśli więc na naszej stronie znajduje się informacja, że oferowane przez nas taśmy pakowe są odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, w tym np. wilgoć, czy niska temperatura, to z pewnością tak jest. Dajemy gwarancję, że zakupiony u nas towar spełnia normy jakościowe i jesteśmy pewni, że niezależnie od wybranego wariantu, każdy z nich spełni Państwa potrzeby.

Cennik taśm pakowych samoprzylepnych, cennik taśm pakowych z nadrukiem

Taśmy pakowe to produkto wszechstronnym zastosowaniu i wielu zaletach, równocześnie ceny taśm nie są nadmiernie wygórowane. Cennik taśm pakowych w naszej firmie ustalamy indywidualnie z klientem na podstawie różnych parametrów. Ceny taśm pakowych są u nas bardzo atrakcyjne i wyróżniają się na tle konkurencji, podobnie jak jakość naszych produktów. Taśmy pakowe z nadrukiem tanio – takie produkty można dostać tylko u nas. Zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie.

OFERTA

Nasze produkty

Etykiety
samoprzylepne

Folie
pęchrzykowe

Pianka polietylenowa

Folie
stretch