Logo_bez_tła_ciemny_napis
STRONA GŁÓWNA
>
TECHNOLOGIA

Technologia

Dbamy o każdy szczegół.

TECHNOLOGIA

Dbamy o każdy szczegół, aby nasze produkty były zawsze najwyższej jakości

Jako lider w dziedzinie pakowania produktów, możemy pochwalić się wykorzystywaniem zaawansowanych technologii oraz dużym zapleczem produkcyjnym. Dzięki temu nie tylko dopasujemy się do wszelkich Twoich potrzeb i wymagań, ale też rzetelnie doradzimy i zaoferujemy profesjonalne  wsparcie techniczne.

W GICSA bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu

Twoje towary muszą być dobrze zabezpieczone podczas transportu. U nas masz gwarancję niezawodnych opakowań, docenianych przez firmy z wielu różnych branż. Ochronią one produkty wrażliwe przed różnymi zadrapaniami, uszkodzeniami i wilgocią.

Na każdym etapie produkcji przestrzegamy wszelkich norm oraz zachowujemy wysoki standard – od projektowania opakowań, przez ich produkcję, aż po przechowywanie.

Nowoczesny park maszyn – jak wygląda produkcja taśm i opakowań w Gicsa?

Planujemy, realizujemy i monitorujemy wszystkie procesy, które prowadzą do powstania finalnego produktu. Dzięki nowoczesnym maszynom wykorzystujemy zaawansowane techniki produkcyjne, takie jak druk cyfrowy i fleksograficzny, hot-stamping czy sztancowanie płaskie i rotacyjne. Cały czas inwestujemy w kolejne sprzęty, aby zwiększyć produkcję, a tym samym sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Wyspecjalizowany zespół gwarancją skuteczności

Dzięki naszym świadomym, zaangażowanym specjalistom, a także środowisku pracy o wysokim standardzie, możemy zaoferować Ci najlepszej jakości opakowania, taśmy pakowe, folie oraz pianki polietylenowe. Do każdego zlecenia podchodzimy z odpowiednią starannością oraz pełną świadomością Twoich potrzeb.

Naszymi atutami są elastyczność, szybkość oraz skuteczność.

Inwestujemy zarówno w rozwój kwalifikacji naszych specjalistów, jak i ciągłe unowocześnianie technologii. Dbamy o sprawny proces logiczny, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko dostarczyć Ci każdy zamówiony towar.

Sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z nami już dzisiaj – chętnie doradzimy i pomożemy Ci wybrać produkt, który spełni wszystkie Twoje wymagania.